Наша школа

Школа існує 80 років. За цей час отримали освіту 1413 учні.

Школа діє в інноваційному режимі за регіональною програмою "Нехай мене почує світ", мета якої - створення умов для навчання молоді з особливими потребами та надання їм можливості   отримання вищої освіти. Тому, з 2003 року, вперше в Україні, до навчального плану школи  було введено викладання англійської мови, інформатики та спецкурсу "Розвиток зв'язного мовлення". Всі навчальні програми з предметів адаптовані, з урахуванням фізичних особливостей учнів.   Кожен навчальний кабінет обладнано комп'ютерами та оргтехнікою.
Вчителі закладу мають високий освітній професійний рівень та великий досвід роботи з даною катего-рією учнів. Всі  педагоги володіють інформаційно-комунікаційними технологіями, що надає можливість створювати навчальні мультимедійні презентації, комп'ютерні тести, активно використовувати на уро-ках педагогічні програмні засоби.  Все це дає змогу покращити якість засвоєння навчального матеріалу учнями з предметів через широке застосування наочності. В школі ведеться велика робота з розвитку  зорового сприймання, що частково компенсує недоліки слуху і дає можливість пізнавати навколишній світ, краще орієнтуватися в побуті, розширювати діапозон знань   завдяки використанню Всесвітнього інформаційного простору. Стан матеріально-технічного забезпечення навчального закладу дозволяє виконувати навчальні програми з предметів в повному обсязі.

Основні напрямки роботи школи - створення умов для здобуття повноцінної освіти молоддю з особли-вими потребами, реалізація прав інвалідів на освіту без дискримінації на засадах рівних можливостей.