Історія школи

Будівля, в якій розташована школа, є пам’яткою архітектури. Будинок споруджений в 1900 роках на місці існуючого з 1980-70-х років ливарного заводу Ульмана за проектом архітекторв Катерининської залізниці Дитріха Корнельовича Тіссена як приватна споруда, в англійському напрямку «модерн-стайл», який став найкращім палацом  часів модерну. Привабливість будинку в тому, що він жодного разу серйозно не перебудовувався і зберігає первісний задум, позначений  аскетичністю і відсутністю пишного декору. Гладенькі стіни, зіперті на масивний, декорований гранітними брилами цоколь і високі «європейські» щипці, що вивершують будинок, надають йому солідного і впевненого вигляду. Ретельно виважений цегляний декор, прозорий еркер, якось недбало  приліплений пузатенький балкончик та великі тераси з боку саду додають йому грайливості і роблять схожим на «ляльковий будиночок».
         У 1913 році будинок був придбаний лікарем Олександром Григоровичем Гербільським і перетворений на електросвітло лікарню.  З 1920-х років – це дитячий садок, який функціонував і в роки немецької окупації. Також у приміщенні з 1941-43 роки  розташовувався міський ляльковий театр, а потім – дитячий сад № 28.
        З 1987року споруда пристосована для вечірньої школи глухої і слабочуючої молоді.