24 квіт. 2018

24 квітня методист – дефектолог школи Серьогіна Алла Миколаївна провела спецсемінар для вчителів гуманітарного циклу «Система роботи з формування самостійної письмової мови в учнів з вадами слуху». Особливу увагу було приділено ролі розвитку мови молоді з особливими освітніми потребами в питанні соціалізації та інтеграції в соціумі.
20 квіт. 2018

20 квітня 2018 р. в закладі освіти було проведено позаплановий День цивільного захисту з практичним тренуванням з питань евакуації у разі загрози або виникнення пожежі та отруєння хімічними речовинами.
29 бер. 2018

26 березня 2018 року відбулось засідання педагогічної ради «Створення сприятливих умов для адаптації та соціалізації особливої молоді в суспільстві». Вчителі ділились власним досвідом щодо форм і методів роботи, спрямованих на подолання комунікативних бар’єрів глухої людини шляхом розвитку мовлення під час освітнього процесу.
26 лют. 2018

20 лютого в школі вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні. В класах пройшли виховні години «Нескорена та незламна Україна».

2 лют. 2018

Відбувся спецсемінар для вчителів природничо-математичного циклу «Методичні можливості шкільного курсу математики для реалізації корекційного аспекту спеціальної школи».

15 січ. 2018

29 грудня 2017 року відбулось засідання педагогічної ради. Розглянуто питання: результати закінчення I семестру, успішність та рух учнів.

18 груд. 2017

14 грудня 2017 р. до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в школі проведено загальношкільний урок «Чорнобиль – трагедія століття», підготовлена тематична виставка «Нехай Чорнобиля біда остання буде на планеті». Також учні переглянули кінофільм «Чорнобиль» та поклали квіти до пам’ятника «Чорнобильський дзвін».
4 груд. 2017

1 грудня в школі пройшов загальношкільний захід «Дивіться на нас як на рівних», присвячений Міжнародному Дню інвалідів.

25 лист. 2017

23 листопада учні зустрічались з міським інфекціоністом Олійник Вірою Василівною. Лікар познайомила присутніх із симптомами корі та методами профілактики й лікування цієї небезпечної хвороби.

19 жовт. 2017

13 жовтня на честь Дня захисників України в школі було проведено загальношкільний захід «З повагою і гордістю до захисників Вітчизни» та урочисте відкриття куточку бойової слави учасників АТО.