17 квіт. 2014

17 квітня відбувся єдиний урок «Дніпропетровськ - новий щодня», присвячений нашому місту, його досягненням, розвитку та реалізації майбутніх планів.

16 квіт. 2014

16 травня в школі відзначили День Європи.

18 бер. 2014

18 лютого відбулось засідання педагогічної ради «Активізація навчальної діяльності учнів через використання блочно-модульних технологій». Вчителі ділились досвідом використання елементів блочно-модульних технологій в процесі навчання глухої та слабочуючої молоді.
28 лют. 2014

27 лютого в школі пройшов єдиний урок «Я вклонюся священній землі, тій землі, що для мене, як мати» на честь 82-ої річниці створення Дніпропетровської області.

22 лют. 2014

21 лютого відбувся загальношкільний захід, присвячений Дню захисника Вітчизни.

21 лютого відбувся загальношкільний захід, присвячений Дню захисника Вітчизни. Цей день є символом зв’язку багатьох поколінь, проявом поваги до мужніх і відважних чоловіків, які в будь – який час можуть стати на захист рідної землі. День захисника Вітчизни уособлює такі прекрасні людські якості, як доблесть, мужність і честь. Фактично це свято всіх чоловіків, головним покликанням котрих є захист країни. Це свято символізує любов і повагу українського народу до своїх захисників, до тих, хто стоїть на варті незалежності держави і будує її майбутнє.
24 січ. 2014

22 січня – День Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності та свободи України в школі пройшли: тематично–книжкова виставка до Дня Соборності України «З Україною в серці» та інформаційно–виховна година «Україна – Соборна держава».
27 груд. 2013

27.12.2013 В школі пройшло загальношкільне свято «Зустрічаємо Новий рік», на якому були присутні учні, випускники минулих років, учителі школи.

20 груд. 2013

20 грудня 2013р. на базі бібліотеки для молоді ім. Свєтлова за участю учнів школи відбувався загальношкільний захід «2013рік – рік здоров'я та екології. Сторінками Червоної книги Придніпров'я».

18 груд. 2013

18 грудня 2013 року учні школи брали участь у відкритті інтернет-центру та презентації проекту "Код доступу – Бібліотек@" для молоді Дніпропетровщини на базі бібліотеки для молоді ім.М.Свєтлова.

30 лист. 2013

До Міжнародного Дня інвалідів з 25 по 29 листопада віась виставка творчості глухих та слабочуючих учнів «Творимо своїми руками».

Напередодні відзначення Міжнародного Дня інвалідів з 25 по 29 листопада в школі експонувалась виставка творчості глухих та слабочуючих учнів «Творимо своїми руками».