21 вер. 2017

Міжнародний День миру

1 вер. 2017

Перший урок «Я – громадянин України – Європейської країни»

27 трав. 2017

26 травня в школі пролунав останній дзвоник, але саме для випускників він став прощальним.

18 трав. 2017

13 травня в школі відзначили День Європи. Проведено інформаційну годину «Україна.

9 трав. 2017

5 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги вчителем історії Летяго Вікторією Віталіївною в школі проведено єдиний урок «Пам’ять серця». В ці дні ми разом з народом України гідно вшановуємо подвиг українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму.
28 квіт. 2017

24-го та 28-го квітня в школі проведено заходи, присвячені Дню цивільного захисту.

27 квіт. 2017

27 квітня в школі відбувся спецсемінар з методики роботи з глухими та слабочуючими учнями «Робота над розвитком мовлення учнів з недоліками слуху під час навчально – виховного процесу»

25 квіт. 2017

25 квітня, напередодні Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи, в школі пройшов загальношкільний захід «Біль душі»