Шевченковські дні

10 бер. 2017

На честь відзначення третьої річниці Революції гідності та Дня Героїв Небесної Сотні в школі протягом тижня працювала тематична виставка «Україна – це я».

10 бер. 2017

День рідної мови. «Вивчай – і шлях розвесниться до мови української»

6 лют. 2017

День безпечного Інтернету 7 лютого 2017 року у світі буде відзначатися День безпечного Інтернету, який пройде під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

27 груд. 2016

27 грудня в школі відбувся спецсемінар «Досягнення корекційних цілей на загальношкільних уроках в школі для глухих та слабочуючих».

27 груд. 2016

27 грудня в школі відбулось засідання педагогічної ради, де були розглянуті підсумки роботи педагогічного колективу за I семестр. Після засідання педагогічної ради методист школи Серьогіна Алла Миколаївна провела спецсемінар «Досягнення корекційних цілей на загальношкільних уроках в школі для глухих та слабочуючих»
2 груд. 2016

2 грудня, напередодні Міжнародного Дня інвалідів, пройшов загальношкільний урок «Дивіться на нас, як на рівних».

24 лист. 2016

24 листопада учні зустрічались з міським інфекціоністом Олійник Вірою Василівною.

21 лист. 2016

21 листопада в школі вшановували пам’ять українців, загиблих в роки Голодомору

8 лист. 2016

8 листопада в школі відзначали День української писемності та мови «Серце народу – це мова, це слово»