9 груд. 2014

9 грудня пройшов Єдиний Всеукраїнський урок «Права людини»

В межах Всеукраїнського Тижня Права в школі працювала тематична виставка «Із законом на «ти». 9 грудня пройшов Єдиний Всеукраїнський урок «Права людини»
5 груд. 2014

5 грудня в школі пройшов загальношкільний урок «Дивіться на нас як на рівних», присвячений Міжнародному Дню інвалідів.

21 лист. 2014

У школі вшановували пам’ять українців, загиблих в роки Голодомору.

14 лист. 2014

14 листопада в школі відзначали День української писемності та мови

14 листопада в школі відзначали День української писемності та мови.
17 жовт. 2014

Відбулась зустріч учнві школи з учасником Великої Вітчизняної війни Данченко Анатолієм Федоровичем.

24 вер. 2014

В школі відзначили День партизанської слави на честь створення першого партизанського загону у Спадщанському лісі під керівництвом Сидора Ковпака.

6 вер. 2014

З 01 по 05 вересня в школі працювала книжкова виставка «Павло Загребельний – трибун вільної, нескутої думки».

5 вер. 2014

На честь 90-річчя Павла Загребельного 5 вересня 2014 р. учні школи відвідали бібліотеку ім. М. Свєтлова й взяли участь в літературній вітальні «Духовна велич творця».

1 вер. 2014

Перший урок «Україна - єдина країна»

8 трав. 2014

8 травня в школі пройшли урочистості, присвячені 69-й річниці Великої Перемоги над фашистськими загарбниками