22 лют. 2013

21 лютого в нашій школі пройшли заходи присвячені дню рідної мови
3 груд. 2012

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

У теперішній час в Україні проживає понад 2,7 млн. інвалідів (в т.ч. понад 165 тисяч дітей). Із загальної чисельності інвалідів понад 600 тис. працює, що є недостатнім рівнем працевлаштування інвалідів порівняно з іншими країнами.
9 лист. 2012

Загальношкільний тематичний захід до Дня української писемності та мови
19 жовт. 2012

Дніпропетровська область

Олександр Вілкул: «Дніпропетровська область – лідер в Україні з розвитку всіх рівнів освіти та з упровадження IT-технологій в навчальний процес»
12 жовт. 2012

Євген Суліма вручив директору Дніпропетровського НВК № 111 Людмилі Ткачук відзнаку «Заслужений працівник освіти України»

Під час робочого візиту до Дніпропетровської області Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма відвідав навчально-виховний комплекс №111 «спеціалізовану природничо-математичну школу – дошкільний навчальний заклад» та вручив директору школи Людмилі Ткачук відзнаку «Заслужений працівник освіти України». Губернатор Олександр Вілкул також привітав Людмилу Ткачук з присвоєнням почесного звання.
12 жовт. 2012

Євген Суліма відвідав школу № 40 в Дніпропетровську

Перший заступник Міністра освіти та науки, молоді та спорту України Євген Суліма відвідав школу № 40 в Дніпропетровську та вручив вчителю початкових класів Лідії Бегмі відзнаку «Заслужений вчитель України»
5 жовт. 2012