8 лист. 2016

Інформаційна година «Рух за права людини в Україні"

Інформаційна година «Рух за права людини в Україні» до 40—річчя створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.
24 лют. 2015

24 лютого проведена лекція «Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях»

24 лютого проведена лекція «Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях» за участі інспектора Кіровського районного відділу міліції Чаусової Катерини Андріївни. Також директором школи Федотовою Тетяною Сергіївною проведені навчання серед учнів і колективу закладу з цивільного захисту.
20 лют. 2015

На честь відзначення річниці Революції гідності та Дня Героїв Небесної Сотні в школі протягом тижня працювала тематична виставка «Герої не вмирають».

20 лют. 2015

До Дня рідної мови вчитель Садова Лариса Федорівна підготувала тематичну виставку «Люблю я мову українську». Виставка працювала з 16 по 20 лютого. В Слов’янському центрі міської бібліотеки Кирила і Мефодія 20 лютого був проведений урок «Моє прекрасне рідне слово».
19 лют. 2015

3 лютого в школі пройшов спецсемінар «Організація роботи над вимовою та розвитком слухового сприймання». Підготувала й провела семінар методист школи Серьогіна Алла Миколаївна. Вчителі ознайомились з методикою роботи над вимовою й розвитком слухового сприймання учнів з вадами слуху на загальноосвітніх уроках.
6 лют. 2015

ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» Запрошує на навчання

ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО–ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» Запрошує на навчання в спеціалізованих групах з вадами слуху за інтегрованою професією «Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки».
5 лют. 2015

22 січня в школі була проведена виховна година «Україна – єдина країна»

22 січня в школі була проведена виховна година «Україна – єдина країна» на честь 96-ої річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західно – Української Народної Республіки. Під час заходу згадувалась історія національно-визвольної боротьби на початку ХХ століття в Україні. Підготувала й провела виховну годину вчитель історії Летяго Вікторія Віталіївна.
29 січ. 2015

29 січня в школі вшановували українських юнаків, які полягли в бою під Крутами. Проведена освітньо – виховна година «Героям бою під Крутами присвячується». З книжковою виставкою «Герої Крут – ніхто не

14 січ. 2015

6 січня на базі ВСШ № 22 відбувся міський семінар «Застосування інформаційно – комунікаційних технологій у навчально – виховному процесі як умова ефективної реалізації завдань вечірньої школи"

11 груд. 2014

5 грудня учні школи відвідали літературно – мистецьку виставку «Віктор Петров. Черепочки «Любомудрства» в музеї «Літературне Придніпров’я».