30 лист. 2013

29 листопада, напередодні Міжнародного Дня інвалідів, пройшов загальношкільний урок «Жизнь на равных».

11 лист. 2013

8 листопада відбулась зустріч учнів школи зі старшиною міліції Тарасенко Олексієм Олеговичем. Присутні були ознайомлені з особливостями законодавства України щодо кримінальної відповідальності за скоєння злочинів.
11 лист. 2013

8 листопада в школі святкували День української писемності та мови. Відбувся загальношкільний урок «Живе, пророче слово Тараса». Підготувала й провела урок Стеблюк Ганна Максимівна.

8 лист. 2013

На честь 70-річчя визволення Дніпропетровська від фашистських загарбників пройшов урок мужності «Не згаси вогонь пам’яті». Учні ознайомились з подіями, пов’язаними з битвою за Дніпро, з військовою атрибутикою тих тривожних років. На тематичній виставці «Ктопогиб за Днепр, будет жить в веках…» експонувались літературні твори, присвячені визволителям Дніпропетровщини. Учасники заходів ушанували ратний подвиг воїнів Великої Вітчизняної війни покладанням квітів до пам’ятника.
18 жовт. 2013

Профілактика захворюваності на грип і ГРВ.

17 жовтня учні зустрічались з міським інфекціоністом Олійник Вірою Василівною. Лікар познайомила присутніх із заходами профілактики захворюваності на грип і ГРВІ.
15 жовт. 2013

Просвітницький захід з питання попередження отруєння дикорослими грибами.

15.10.2013р. учитель біології Волкова Ліля Олексіївна провела серед учнів та учителів інформаційно – просвітницький захід з питання попередження отруєння дикорослими грибами.
11 жовт. 2013

Розпочала роботу тематична виставка «Лауреати премії імені Тараса Григоровича Шевченка», присвіячена 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка

4 жовт. 2013

З Днем учителя.

4 жовтня відбулись урочистості на честь Дня учителя.
20 вер. 2013

Єдиний урок мужності до Дня партизанської слави на тему «Велич народного подвигу».

На єдиному уроці висвітлено діяльність підпільно – партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 р. р. Учнів ознайомили з партизанською сторінкою нашої історії.
2 вер. 2013

У школі пройшов Перший Всеукраїнський урок

2 вересня у школі пройшов Перший Всеукраїнський урок, присвячений знаменним датам: 70-річчю визволення південно-східної частини України від фашистських загарбників, 70-річчю битви за Дніпро та 200-річчю з дня народження видатного сина українського народу Т,Г,Шевченка